Szczegółowych informacji udziela Wydział Geodezji, Kartografii i Gospodarki Nieruchomościami
pod nr. tel. 75 64 73 222, 228

ul. Podchorążych 15, pok. 202
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 Wykazy nieruchomości do sprzedaży

 

Starosta Jeleniogórski wykonujący zadania z zakresu administracji rządowej ogłasza pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości położonejw Starej Kamienicy obręb 0008 Rybnica

Nieruchomość położona jest na terenie Gminy Stara Kamienica i oznaczona jest w ewidencji gruntów i budynków jako działka nr 125 o powierzchni 0,27 ha. W południowo-zachodniej części działki zlokalizowane są ruiny budynku mieszkalnego lub o charakterze budynku gospodarczego – prawdopodobnie jednopiętrowym, niepodpiwniczonym. Obiekt jest całkowicie zdewastowany.

Nieruchomość o kształcie zbliżonym do rombu, ukształtowanie terenu płaskie. Nieruchomość nieogrodzona, posiadająca bezpośredni dostęp do drogi publicznej od południowo-zachodniej strony. Znaczną część stanowią nieużytki, drzewa oraz krzewy. Nieruchomość nie jest wyposażona w urządzenia infrastruktury technicznej. 

Starosta Jeleniogórski wykonujący zadania z zakresu administracji rządowej ogłasza pierwsze przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż niezabudowanych nieruchomości położonych w Kowarach obręb 0005:

Nieruchomości położone są w zachodniej części Kowar w strefie peryferyjnej miasta – Krzaczynie. Nieruchomości zbywane są wraz z udziałem w działce nr 104/17 stanowiącą drogę wewnętrzną.

Starosta Jeleniogórski wykonujący zadania z zakresu administracji rządowej ogłasza pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż zabudowanej nieruchomości położonej w Szklarskiej Porębie przy ul. Piastowskiej 16, w granicach działki nr 230 o pow. 0,2129 ha, obręb 0003, Kw. nr JG1J/00067877/8

Nieruchomość położona jest w Szklarskiej Porębie przy ul. Piastowskiej 16 w północno-wschodniej części miasta Szklarska Poręba Dolna. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się zabudowa mieszkaniowa i pensjonatowa oraz tereny zielone.

Nieruchomość zabudowana, zabudowa zlokalizowana jest w części środkowej nieruchomości i stanowi ok. 6 % powierzchni działki. Wokół budynku teren jest wypłaszczony i utwardzony, stanowi on dojazd do budynku i parking samochodowy, place zabaw i zielone tereny rekreacyjne. Teren porośnięty jest licznymi drzewami i krzewami, częściowo zagospodarowany elementami małej architektury. Działka posiada dostęp do wszystkich mediów miejskich: energia elektryczna, woda, kanalizacja, gaz oraz bezpośredni dostęp do utwardzonej drogi.